הרצאות

עיצוב- לא מה שראיתם

בהרצאה חווייתית מצחיקה וסוחפת, גלית משתפת בסיפורי מקרה אישיים ועסיסיים, ובחוויותיה עם לקוחות בפרויקטים ואירועים שהתרחשו במציאות. עיצוב זה לא מה שראיתם, הוא בעצם הגשמה של כל החלומות והפנטזיות הכי כמוסות.
דיעה

רוצה להזמין אותי להרצות אצלכם למפגש חברים, כנס או ארגון? הכי פשוט לשלוח לי מייל galitap@gmail.com או שפשוט תלחצו כאן

ההרצאה מצוינת עבור חברות, ארגונים, גיבוש עובדים, חוגי חברים, בתי מלון, כנסים, הפעלות, אירועים משפחתיים, ימי כיף, ערבי צוות, ימי הולדת, ימי עיון, העשרה, ועדי עובדים, הרמת כוסית, ועוד…

גלית פנינה אבינועם בוגר תואר ראשון בעיצוב כיום במהלך התואר השני שלה באדריכלות באוניברסיטת תל אביב, את  שני העשורים האחרונים של חייה הקדישה למחקר על עיצוב ואדריכלות, הרצתה בפני עשרות אלפי אנשים בהרצאות וסדנאות בנושאי עיצוב מול סטודנטים באקדמיות, ובפני קהל מהחברות הגדולות במשק.

תנאי ביטול

בכל שאלה ולעזרה עם רישום להרצאות הכי כדאי לשלוח הודעה במייל לכתובת galitap@gmail.com לקבלת החזר יש לשלוח את הודעת הביטול תוך 14 ימים מיום ביצוע התשלום או ממועד קבלת פרטי העסקה – לפי המאוחר מבניהם, ובלבד שהודעת הביטול תישלח 2 ימי עסקים לפחות ממועד ההרצאה.

לפרטים נוספים והרשמה

רוצים להזמין הרצאה? שלחו לי תאריך ושעה שנוחים לכם ונשמח ליצור אתכם קשר.

טעימה קטנה מההרצאה

המלצות משנים קודמות

אולי יעניין אותך גם

דיעה

בניין משרדים

בפרויקט מורכב נדרשתי לתת מענה לבניין קשה, עטוף בגרניט. בחרתי להתאים את הפנים ל DNA של החברה המשפחתית ולייצר מראה שיהלום אותם. ציר חזק חודר

קרא עוד »