עיצוב בתי מלון

תכנון בתי מלון מתחיל מגיבוש הקונספט בשיתוף עם היזם בהתאם לחזון שלו,יצירת כמה אופציות אפשריות לבחינה של הצוות,יחד עם בחינה מעמיקה של התקציב. ולאחר קבלת אור ירוק לביצוע הורדה לפרטי ביצוע ועבודה מול היועצים בפרויקט על מנת לקבל התאמה מלאה לתנאי השטח. 

עיצוב לובי מלון רמדה

תהליך העבודה כולל

 פגישות רקע וסיעור מוחות משותף בהתאמה לחזון היזם,  והקמת ספר קונספט מגובש עבור חללים המלון, כולל טיפוסי חדרים, סוויטות, לובי טיפוסי לקומה, לובי ראשי, ואולמות הסעדה , ספא וכל השאר.
ישנם פרטים רבים שיש ללמוד ולהבין בטרם שאנו משרטטים קו אחד. זהו מארג עדין שיש לרקום בסובלנות, והוא נעשה, ביחד, תוך כדי שיתוף פעולה בינינו. יש לבחון הרגלים, או הנחות קודמות , לבדוק מה נכון ומה אפשר לשפר. כאשר המטרה, ליצור במיוחד עבורכם, את השפה הייחודית לחלל שלכם.

תכנון התאורה, ותכנון גופי תאורה יתבצע בצורה מותאמת לפרויקט על ידי המשרד וללא שימוש ביועצים חיצוניים ,השירות כולל התאמות טקסטיל, בחירת כלי אוכל , תכנון הגשה באולמות ההסעדה והמזנונים,  וכלה בבחירת אומנות וצמחיה רלוונטית שתתאים לחלל.

ליווי בתהליך הבניה מבוצע לפי שלבי בניית החלל ומתואם מראש, ואני עומדת לרשותכם לכל שאלה שצצה במהלך העבודה, וכדי לוודא שהתוכניות יוצאות לפועל כפי שתוכנן מראש.
שיתופי פעולה במשך שני עשורים עם ספקים ,חנויות איכותיות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם מביאים לביצוע פרויקט עד לרמה הכי איכותית שיש על מנת שהחלל ישרת אתכם לשנים ארוכות בהנאה מלאה ועם הרבה קסם אמיתי.
עלות שכר הטרחה משתנה בהתאמה לכל פרויקט ביחס לגודלו.

לתיאום פגישה

המלצות

קרא עוד על תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

בוקר סוער

בוקר סוער מול קבלן שטייח עקום את הקירות ולא הבין/ ראה על מה אני מדברת השאיר אותי חסרת מנוחה+ עצבנית. ואם ממש להודות באמת, רתחתי.

קרא עוד »