עיצוב דירות קבלן

המשרד מתמחה כבר שני עשורים בתכנון איכותי לדירות קבלן, גם אלה שעדיין על הנייר כולל ליווי ושירות מול מחלקת שינויי דיירים.  גם דירות קבלן של 50 ו 40 מטרים ( דירות מיקרו)  הן אתגר מרתק בשבילנו, על מנת למצוא מקום לכל דבר שדרוש לנו בבית, החל ממיקסום מקומות האכסון  הדרושים בבית וגישה מרווחת ונגישה אליהם, מקום  אכילה נוח לאירוח, ועד פינת עבודה גמישה לכמה שימושים. יש לכם תחביב מיוחד שדורש מקום נוסף? נשמח לחשוב ולחקור איך להכניס גם אותו בצורה האופטימלית לבית שלכם.

עיצוב דירות קבלן גלית אבינועם

תהליך העבודה כולל

פגישת היכרות, תחילת עבודה משותפת, העלאת רעיונות וסיעור מוחות ובסוף בניית אפיון והבנת החלל שאתם חולמים עליו. 
ישנם פרטים רבים שיש ללמוד ולהבין בטרם שאנו משרטטים קו אחד. זהו מארג עדין שיש לרקום בסובלנות, בהתאמה לקונטור של הדירה שרכשתם, מיקומי החלונות שבה ולמגבלות שלה יחד עם המגבלות של הקבלן המבצע לשינויים בשטח ( יש לכל קבלן מגבלות עקרוניות שידועות לנו, יחד עם זאת, אנו מעדיפים לעבוד ישירות מול מחלקת שינויי דיירים בשיתוף פעולה על מנת להקל עליכם עם מושגים טכנים).  יש לבחון הרגלים, או הנחות קודמות , לבדוק מה נכון ומה אפשר לשפר. כאשר המטרה, ליצור במיוחד עבורכם, את השפה הייחודית לחלל שלכם.

לאחר התכנון החדש שנעשה ביחד, על גבי הקונטור הקיים מבלי לפגוע או להזיז תשתיות משמעותיות אציג בפניכם אופציות עיקריות לתכנון החלל. אין הגבלה במספר האופציות. אנחנו נמשיך עד שתהיו מרוצים ושלמים עם החלל החדש שלכם. לאחר בחירת התוכנית המועדפת עליכם, נתחיל בבניית תכניות העבודה, בחירת חומרי הגמר, תכנון הנגרות האישי במיוחד עבורכם, רכישת פרטים לבית, ריהוט , גופי תאורה, טקסטיל וכל הדרוש לבית, וכלה בבחירת אומנות וצמחיה רלוונטית שתתאים לחלל.

ליווי בתהליך הבניה מבוצע לפי שלבי בניית החלל ומתואם מראש, ואני עומדת לרשותכם לכל שאלה שצצה במהלך העבודה, וכדי לוודא שהתוכניות יוצאות לפועל כפי שתוכנן מראש.
שיתופי פעולה במשך שני עשורים עם ספקים ,חנויות איכותיות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם מביאים לביצוע פרויקט עד לרמה הכי איכותית שיש על מנת שהחלל ישרת אתכם לשנים ארוכות בהנאה מלאה ועם הרבה קסם אמיתי.
עלות שכר הטרחה משתנה בהתאמה לכל פרויקט ביחס לגודלו .

עיצוב פנים לדירת קבלן בראשון לציון
גלית אבינועם מעצבת פנים
גלית אבינועם מעצבת פנים לדירת קבלן בראשון לציון
עיצוב פנים דירת קבלן
נגרות חדר רחצה עם כיור עגול בטון
ארון בגדים בדירת קבלן
עיצוב פנים יוקרתי לדירת קבלן
חדר שינה ילדים בדירת קבלן
עיצוב ]נים לדירת קבלן

לתיאום פגישה

המלצות

קרא עוד על תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

בוקר סוער

בוקר סוער מול קבלן שטייח עקום את הקירות ולא הבין/ ראה על מה אני מדברת השאיר אותי חסרת מנוחה+ עצבנית. ואם ממש להודות באמת, רתחתי.

קרא עוד »