עיצוב משרדים מודרני

המשרד מתמחה כבר שני עשורים בתכנון איכותי למשרדים  מגוונים,  החל ממשרדי עורכי דין , רואה חשבון וחברות הי-טק גלובאליות, יחד עם משרדי קול-סנטר, מרכזי הדרכה  ומשרדי ממשלתיים .יחד עם המשרדים הגדולים גם משרד קטן של 100 מטרים הוא  אתגר מרתק בשבילנו, ובעצם כל חלל שאתם חולמים עליו. 

תהליך העבודה כולל

פגישת היכרות, תחילת עבודה משותפת, העלאת רעיונות וסיעור מוחות ובסוף בניית אפיון והבנת החלל שאתם חולמים עליו.
יש לבחון את הצרכים בחברה שלכם על מנת למצוא את התכנון האופטימלי עבורו.  נבחן עמדות עבודה דנאמיות וארגונומיות יחד עם  אופן-ספייס משרדים סגורים, וחללים משותפים למפגש, כאשר המטרה ליצור  את השפה שתואמת את הדנא של החברה שלכם.

לאחר התכנון החדש שנעשה יחד אציג בפניכם אופציות עיקריות לתכנון החלל. אין הגבלה במספר האופציות. אנחנו נמשיך עד שתהיו מרוצים ושלמים עם החלל החדש שלכם. לאחר בחירת התכנית המועדפת עליכם, נתחיל בבניית תכניות העבודה, בחירת חומרי הגמר, תכנון הנגרות , המסגרות וכל מה שדרוש למשרד כולל אומנות ועבודה גרפית שתותאם לשפה הגראפית שלכם וצמחיה רלוונטית שתתאים לחלל.

ליווי בתהליך הבניה מבוצע לפי שלבי בניית החלל ומתואם מראש, ואני עומדת לרשותכם לכל שאלה שצצה במהלך העבודה, וכדי לוודא שהתכניות יוצאות לפועל כפי שתוכנן מראש.
שיתופי פעולה במשך שני עשורים עם ספקים ,חנויות איכותיות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם מביאים לביצוע פרויקט עד לרמה הכי איכותית שיש על מנת שהחלל ישרת אתכם לשנים ארוכות בהנאה מלאה.
עלות שכר הטרחה משתנה בהתאמה לכל פרויקט ביחס לגודלו.

לתיאום פגישה

המלצות

קרא עוד על תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

בוקר סוער

בוקר סוער מול קבלן שטייח עקום את הקירות ולא הבין/ ראה על מה אני מדברת השאיר אותי חסרת מנוחה+ עצבנית. ואם ממש להודות באמת, רתחתי.

קרא עוד »