שאלות ותשובות

אהבתם את המידות ומראה המוצר שמופיע בתמונות באתר ? נהדר. תזמינו דרך האתר. ושלחו לנו צבע מועדף אליכם ואנחנו נתאים את הגוון במדויק. לא בטוחים ורוצים להתייעץ? תוכלו להזמין לאחר פגישה בזום (בתיאום מראש).
בפגישה נוכל להתרשם מהצרכים שלכם בחלל ,לבחון את המוצרים האפשריים שיכולים להיות נכונים עבורכם, ולבחור את אלה המדויקים לכם מתוך הקולקציה ומבחר הגימורים והגוונים שהכי יתאימו לכם.

יש לשלוח מייל עם הפרטים שלכם דרך צור קשר או לכתובת המייל שלנו galitap@gmail.com , ולרשום לנו באיזה יום ושעה יהיה לכם נוח לדבר אתנו, ונשלח לכם לינק להתחברות חצי שעה לפני הפגישה. בפגישה נבדוק בדיוק מה אתם רוצים ומעדיפים.
לאחר הפגישה, נשלח לכם את המחיר העדכני, באם הוא משתנה.

כל הזמנה מתבצעת במיוחד עבורכם, לפי הגימור והגוון שתבחרו. אנחנו כאן על מנת להתאים עבורכם את הגוון והגימור הכי נכון עבורכם.

לאחר התשלום, תשלח אליכם במייל קבלה, קובץ עם שרטוט המוצר, ודוגמאות של גווני המוצר אותם בחרתם ואישרתם.

לאחר התשלום, תקבלו מייל על מועד האספקה. שבוע לפני האספקה יתאמו אתכם את המועד המדויק שנוח לכם להתקנה. באם תבחרו לאסוף את המוצר בעצמכם, יש לתאם הגעה מול המחסן, לאחר קבלת מיל על תאריך איסוף המוצר.

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמאי של החבילה. למעט מקרים בהם צוינו זמני החלפה / החזרה שונים בעקבות אירועי מכירה מיוחדים. ניתן להחזיר או להחליף כל מוצר אשר נרכש באתר, ללא שינוי מידות או גוונים מיוחדים, ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר בקופסא המקורית ובצירוף התוויות המקוריות.

משרד גלית פנינה אבינועם היא בעלת שיקול הדעת הבלעדית בעניין מצב המוצרים שהוחזרו. במקרה של ביטול עסקה כדין ינוכו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מבניהם.
במקרים בהם פריטי הריהוט הכלולים בהזמנה ייוצרו במיוחד עבור הלקוח, על פי דרישתו, בגוונים ובמידות שבחר בהזמנה, הזמנה זאת אינה ניתנת לביטול וזאת בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א 2010.

אספקה ומשלוחים

בעת בחירה ב-“אספקה והתקנה בבית” תתואם ההגעה לכתובת שהזנת בעת הרכישה.

זמן הגעת המשלוח הינו עד 45 ימי עסקים.

איסוף עצמי מהמחסן בתיאום מראש בלבד.

  1. שליח עד הבית לחבילות עד 7 ק”ג– 300 ש”ח
  2. איסוף עצמי ללא עלות. בתיאום מראש מול שירות הלקוחות במייל galitap@gmail.com

במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, ההזמנה תשלח באמצעות דואר רשום. לא נוכל לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות. יום עסקים הינו כל יום, למעט – יום שבת, יום שישי, ימי שבתון, ערבי חג וחגים (ראש השנה, יום הכיפורים, סוכות, פסח, שבועות, פורים, יום העצמאות) ותשעה באב. יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים.