עיצוב חללים מסחריים

המשרד מתמחה כבר שני עשורים בתכנון איכותי לRetail ובתי עסק מגוונים. אנחנו נשמח לחשוב ולפתח מתקני תצוגה ייחודים לכל מה שאתם מוכרים כדי לייצר ממשק משתמש ומרחב מכירה מגוון  המותאם לקהל היעד שלכם.

 גם אחרי שתכננו רשתות באלפי מטרים, אנחנו עדיין מתרגשים מאתגר מרתק של תכנון חנות של 50 מטרים שצריכה לתת את כל הפתרונות שאתם חולמים עליהם מקצה לקצה ללקוחות .

 

 

תכנון ועיצוב פנים למרפאה

תהליך העבודה כולל

פגישת היכרות, תחילת עבודה משותפת, העלאת רעיונות וסיעור מוחות ובסוף בניית אפיון והבנת החלל שאתם חולמים עליו, יחד עם חשיבה ובדיקה של קהל היעד המבקר במקום והעובדים בחלל.
ישנם פרטים רבים שיש ללמוד ולהבין בטרם שאנו משרטטים קו אחד. זהו מארג עדין שיש לרקום בסובלנות, והוא נעשה, ביחד, תוך כדי שיתוף פעולה בינינו. יש לבחון הרגלים, או הנחות קודמות , לבדוק מה נכון ומה אפשר לשפר. כאשר המטרה, ליצור במיוחד עבורכם, את השפה הייחודית לחלל שלכם.

לאחר התכנון החדש שנעשה ביחד, בחינת תכניות של המצב הקיים, או מדידת החלל הקיים אציג בפניכם אופציות עיקריות לתכנון החלל. אין הגבלה במספר האופציות. אנחנו נמשיך עד שתהיו מרוצים ושלמים עם החלל החדש שלכם. לאחר בחירת התוכנית המועדפת עליכם, נתחיל בבניית תכניות העבודה, בחירת חומרי הגמר, תכנון הנגרות האישי במיוחד עבורכם, רכישת פרטים או תכנון מתקני תצוגה, שולחנות , ריהוט , גופי תאורה, טקסטיל וכל הדרוש לחלל שלכם, וכלה בבחירת אומנות וצמחיה רלוונטית שתתאים לחלל.

ליווי בתהליך הבניה מבוצע לפי שלבי בניית החלל ומתואם מראש, ואני עומדת לרשותכם לכל שאלה שצצה במהלך העבודה, וכדי לוודא שהתוכניות יוצאות לפועל כפי שתוכנן מראש.
שיתופי פעולה במשך שני עשורים עם ספקים ,חנויות איכותיות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ובעולם מביאים לביצוע פרויקט עד לרמה הכי איכותית שיש על מנת שהחלל ישרת אתכם לשנים ארוכות בהנאה מלאה ועם הרבה קסם אמיתי.
עלות שכר הטרחה משתנה בהתאמה לכל פרויקט ביחס לגודלו.

לתיאום פגישה

המלצות

קרא עוד על תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

בוקר סוער

בוקר סוער מול קבלן שטייח עקום את הקירות ולא הבין/ ראה על מה אני מדברת השאיר אותי חסרת מנוחה+ עצבנית. ואם ממש להודות באמת, רתחתי.

קרא עוד »